Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Benetton White Night Woman Benetton dla kobiet

Benetton White Night Woman Benetton dla kobiet

Benetton White Night Woman marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Benetton White Night Woman został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są klementynka, kiwi i bergamotka; nutami serca są jaśmin, biała mimoza i bieluń; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Klementynka Kiwi Bergamotka

Jaśmin Biała mimoza Bieluń

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton White Night Woman by Benetton.

Benetton White Night Woman Recenzje Perfum

Benetton White Night Woman by Benetton 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton White Night Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton White Night Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton White Night Woman marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton White Night Woman marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Guerlain My Insolence Jil Sander Stylessence Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Avon Incandessence Morgan Love Love de Toi Glossy Victoria`s Secret Isle of Pink Mary Kay Bella Belara Oriflame Pop Glam Electric Yellow O Boticario Floratta in Rose Lancome Tresor In Love Best Company Best Company