Marki » B » aromatyczne « Grupy

Benetton White Night Man Benetton dla mężczyzn

Benetton White Night Man Benetton dla mężczyzn

Benetton White Night Man marki Benetton to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Benetton White Night Man został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Grejpfrut

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton White Night Man by Benetton.

Benetton White Night Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton White Night Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton White Night Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton White Night Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton White Night Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Creed Silver Mountain Water Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Oriflame Free Attitude Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man The Body Shop Amorito The Body Shop White Musk For Men Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Kenzo Kenzo Homme Fresh Demeter Fragrance Ginseng Root Azzaro Azzaro Aqua Verde Taylor of London Calming Lavender Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville