Marki » B » aromatyczne « Grupy

Benetton White Night Man Benetton dla mężczyzn

Benetton White Night Man Benetton dla mężczyzn

Benetton White Night Man marki Benetton to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Benetton White Night Man został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Grejpfrut

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton White Night Man by Benetton.

Benetton White Night Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton White Night Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton White Night Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton White Night Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton White Night Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man David & Victoria Beckham Instinct After Dark Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Sonia Rykiel Rykiel Homme Ferrari Ferrari passion Unlimited Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Michel Germain Tattoo Ortigia Sicilia Fico D'India Melvita Floral Water Lavender Intelligent Nutrients Nurture