Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Benetton Sport Man Benetton dla mężczyzn

Benetton Sport Man Benetton dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Benetton Sport Man marki Benetton to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Benetton Sport Man został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są klementynka, lima, grejpfrut, cytryna i mięta; nutami serca są cyklamen, geranium i kwiat imbiru; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, wetyweria, cedr i piżmo.

Klementynka Lima Grejpfrut Cytryna Mięta

Cyklamen Geranium Kwiat imbiru

Drzewo sandałowe mech dębowy Wetyweria Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Sport Man by Benetton.

Benetton Sport Man Recenzje Perfum

Benetton Sport Man by Benetton 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Sport Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Sport Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Sport Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Sport Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Black Sun Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Etienne Aigner Aigner |man|2 Bruno Banani Time to Play Men Creed Amalfi Flowers Jasper Conran Mister Mexx Mexx Black for Him Guerlain Guerlain Homme Intense Borsalino Cologne Intense Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black Joya Potion Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza