Marki » B » kwiatowe « Grupy

Benetton Pure Sport Women Benetton dla kobiet

Benetton Pure Sport Women Benetton dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny

Benetton Pure Sport Women marki Benetton to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, piżmo, jaśmin, konwalia i bergamotka.

Różowy pieprz Piżmo Jaśmin Konwalia Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Pure Sport Women by Benetton.

Sea Island Cotton
Clean Skin

Benetton Pure Sport Women Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

Dla miłośników bardzo subtelnych zapachow lub ulotnych mgielek do ciała.
Miękkie, lekkie piżmo w obloczku różowego pieprzu.
I w zasadzie tyle wyczuwam.Żadnych kwiatow, żadnych owoców. Ze sportem chyba nie ma nic wspólnego,to raczej zapach kosmetyków dla niemowląt-szamponu, czy delikatnego pudru.
Niegroźny, nieinwazyjny, czysty i lekko kremowy zapach.
Dla mnie to jakby podkreślenie porannej toalety(jesli chcemy na przyklad zachować na dluzej zapach zelu pod prysznic na swojej skórze).Jednak -bardzo szybko z niej znika.
Ale przyznaje, ze jest uroczy i wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

Benetton Pure Sport Women by Benetton 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Pure Sport Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Pure Sport Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Pure Sport Women marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Pure Sport Women marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Bond No 9 Broadway Nite Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Liz Claiborne Curve Soul Vintage Guy Laroche Fidji Jo Malone Orange Blossom Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Bond No 9 Park Avenue Lise Watier Neiges Scents of Time Night Star Caswell Massey Freesia Potter & Moore Orange Flower and Amber