Marki » B » kwiatowe « Grupy

Benetton Pure Sport Women Benetton dla kobiet

Benetton Pure Sport Women Benetton dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny

Benetton Pure Sport Women marki Benetton to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, piżmo, jaśmin, konwalia i bergamotka.

Różowy pieprz Piżmo Jaśmin Konwalia Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Pure Sport Women by Benetton.

Sea Island Cotton
Clean Skin
Glow

Benetton Pure Sport Women Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

Dla miłośników bardzo subtelnych zapachow lub ulotnych mgielek do ciała.
Miękkie, lekkie piżmo w obloczku różowego pieprzu.
I w zasadzie tyle wyczuwam.Żadnych kwiatow, żadnych owoców. Ze sportem chyba nie ma nic wspólnego,to raczej zapach kosmetyków dla niemowląt-szamponu, czy delikatnego pudru.
Niegroźny, nieinwazyjny, czysty i lekko kremowy zapach.
Dla mnie to jakby podkreślenie porannej toalety(jesli chcemy na przyklad zachować na dluzej zapach zelu pod prysznic na swojej skórze).Jednak -bardzo szybko z niej znika.
Ale przyznaje, ze jest uroczy i wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Pure Sport Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Pure Sport Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Pure Sport Women marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Pure Sport Women marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Daylight Guerlain Cherry Blossom Carven Madame de Carven Charles Jourdan Inspiration Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Aftelier Lumiere Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses Diptyque Do Son Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet L`Occitane en Provence Peony Romane Ever Radiant