Marki » B » orientalne « Grupy

Benetton Hot Benetton dla kobiet i mężczyzn

Benetton Hot Benetton dla kobiet i mężczyzn

Mam: 7 Chcę: 4

Benetton Hot marki Benetton to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Benetton Hot został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, brazylijskie drzewo różane i cytryna; nutami serca są morela, irys, jaśmin wodny i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy i cedr.

Mandarynka Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Cytryna

Morela Irys Jaśmin wodny Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Hot by Benetton.

Benetton Hot Recenzje Perfum

Banał i nuda - brzoskwiniowo - kwiatowy, nieco kremowy, ze spożywczą wanilią w bazie. Sztuczny i nietrwały.

baboczka
baboczka

Jest taki moment w Benetton Hot, który przywołuje mi na myśl Hypnotic Poison - słodkawy zapach jakiejś aptecznej mieszanki, choć w HP znacznie intensywniejszy niż tu - to musi być palisander.

Ale poza tym Benetton Hot ma niewiele wspólnego z HP. Jest tu czysto, pudrowo i kremowo - jak dawny krem Nivea po kąpieli. Nie gorąco, ale ciepło, przytulnie i kojąco. Potem robi się tak właśnie słodkawo, palisandrowo i trochę syntetycznie; a na koniec zostaje przypudrowany i morelowy zapach kwiatów, który trzyma się blisko skóry. Trwałe. Cena zabójczo niska.

Bardzo lubię.

Benetton Hot by Benetton 2.00 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Hot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Hot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Hot marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Hot marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Black Suede Annick Goutal Myrrhe Ardente Lomani Cruiser for Men Gai Mattiolo That's Amore! Lui The Body Shop Satsuma Perfume Oil Loewe Solo Loewe Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Hummer Hummer Fresh Tobacco Caramel Molinard Ambre Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Mazzolari Ambra