Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Benetton Giallo Woman Benetton dla kobiet

lekko korzenny
wodny
Benetton Giallo Woman Benetton dla kobiet Filmy
Benetton Giallo Woman Benetton dla kobiet Zdjęcia Benetton Giallo Woman Benetton dla kobiet Zdjęcia Benetton Giallo Woman Benetton dla kobiet Zdjęcia Benetton Giallo Woman Benetton dla kobiet Zdjęcia

Benetton Giallo Woman marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Benetton Giallo Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są nuty wodne, czerwone jagody, anyż i mięta; nutami serca są lotos, róża, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka, wanilia i nuty drzewne.

Nuty wodne Czerwone jagody Anyż Mięta

Lotos Róża Fiołek Brzoskwinia

Piżmo Fasolka tonka Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Giallo Woman by Benetton.

Very Irresistible
B. United Jeans Woman

Benetton Giallo Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Giallo Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Giallo Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Giallo Woman marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Giallo Woman marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir La Perla J`Aime La Nuit Priscilla Presley Indian Summer Cacharel Gloria Thierry Mugler Womanity Avon Ultra Sexy Yves Rocher Yria Calvin Klein Obsession Yves Saint Laurent Baby Doll Thierry Mugler Alien Essence Absolue Juicy Couture Couture Couture Calvin Klein Secret Obsession Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Lolita Lempicka Si Lolita Montblanc Femme de Montblanc Eisenberg J'ose Guerlain Idylle Jessica Simpson Fancy Montale Intense Cafe Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II