Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Benetton Cold Benetton dla kobiet i mężczyzn

Benetton Cold Benetton dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

ziołowy

Benetton Cold marki Benetton to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Benetton Cold został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są bergamotka, aldehydy i kminek; nutami serca są kolendra, lawenda i geranium; nutami bazy są paczula, wetyweria i białe piżmo.

Bergamotka Aldehydy Kminek

Kolendra Lawenda Geranium

Paczula Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Cold by Benetton.

Eau de Krizia

Benetton Cold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Cold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Cold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Cold marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Cold marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Clean Clean Sweet Layer Comme des Garcons Energy C Lemon Esteban Fraicheur Andalouse Avon Fire Me Up L`Erbolario Orangerie Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Jo Malone Lime Basil & Mandarin Ayala Moriel Sabotage Lush Cinders Fragonard Cologne Grand Luxe Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Rose en Bos Viridescent