Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Benetton Cold Benetton dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

ziołowy
aldehydowy

Benetton Cold marki Benetton to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Benetton Cold został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są bergamotka, aldehydy i kminek; nutami serca są kolendra, lawenda i geranium; nutami bazy są paczula, wetyweria i białe piżmo.

Bergamotka Aldehydy Kminek

Kolendra Lawenda Geranium

Paczula Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Cold by Benetton.

Eau de Krizia

Benetton Cold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Cold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Cold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Cold marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Cold marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Annick Goutal Eau d'Hadrien Guerlain L'Âme d'Un Héros Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Lulu Castagnette Indomptee Yves Rocher Trimaran Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Masaki Matsushima mat; blue Tocca Bianca Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Parfums Bleu Blue Stratos