Marki » B » aromatyczne « Grupy

Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

kakaowy
Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Filmy
Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia

Benetton Blu Man marki Benetton to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Benetton Blu Man został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda i cytryna amalfi; nutami serca są rozmaryn, bazylia i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są paczula, cedr virginia i kakao.

Lawenda Cytryna Amalfi

Rozmaryn Bazylia Szałwia muszkatołowa

Paczula Cedr Virginia Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Blu Man by Benetton.

Benetton Blu Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Blu Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Blu Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Blu Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Blu Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Puma Puma I`m Going Man The Body Shop White Musk For Men La Perla Grigioperla Attitude Fragonard Concerto Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Masaki Matsushima M; Men O Boticario North Wind Sage Machado Sage Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme Florascent Aqua Aromatica Lavande