Marki » B » aromatyczne « Grupy

Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

kakaowy
Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Filmy
Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia

Benetton Blu Man marki Benetton to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Benetton Blu Man został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda i cytryna amalfi; nutami serca są rozmaryn, bazylia i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są paczula, cedr virginia i kakao.

Lawenda Cytryna Amalfi

Rozmaryn Bazylia Szałwia muszkatołowa

Paczula Cedr Virginia Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Blu Man by Benetton.

Benetton Blu Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Blu Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Blu Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Blu Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Blu Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis Portfolio Green for Men Banana Republic Slate Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Sonia Rykiel Rykiel Homme Aramis Aramis A Aubusson Aubusson Man in Blue Penhaligon`s Douro Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Krigler Established Cognac 66