Marki » B » aromatyczne « Grupy

Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

kakaowy
Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Filmy
Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia Benetton Blu Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia

Benetton Blu Man marki Benetton to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Benetton Blu Man został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda i cytryna amalfi; nutami serca są rozmaryn, bazylia i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są paczula, cedr virginia i kakao.

Lawenda Cytryna Amalfi

Rozmaryn Bazylia Szałwia muszkatołowa

Paczula Cedr Virginia Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Benetton Blu Man by Benetton.

Benetton Blu Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Benetton Blu Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Benetton Blu Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Benetton Blu Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Benetton Blu Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Alfred Dunhill Dunhill Pure Aveda Chakra 7 Bliss Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Perfumer`s Workshop Samba for Men Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Lavanila Laboratories Vanilla Lavender DSH Perfumes Cyan Julian Rouas Swing Exstasy Night Sage Machado Sage Azzaro Azzaro Aqua Verde