Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

B. United Jeans Woman Benetton dla kobiet

B. United Jeans Woman Benetton dla kobiet

Mam: 5 Miałem: 6

aldehydowy

B. United Jeans Woman marki Benetton to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. B. United Jeans Woman został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są aldehydy, brzoskwinia i mandarynka; nutami serca są cyklamen, jaśmin i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Aldehydy Brzoskwinia Mandarynka

Cyklamen Jaśmin Hiacynt

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. United Jeans Woman by Benetton.

Benetton Giallo Woman

B. United Jeans Woman Recenzje Perfum

rayanna
rayanna

Ten zapach kojarzy mi się z świeżo umytymi dłońmi. Zapewne za sprawą aldehydów które mocno dominują. Dostałam je w prezencie, przy pierwszym spotkaniu odstawiłam na półkę gdzie przeleżały dobre kilka miesięcy. Po długim czasie spryskałam się nimi od tak żeby sprawdzić je jeszcze raz i zostałam oczarowana. Czułam się jak gdybym wyszła dopiero co z kąpieli. Świeży mydlany zapach, momentami może trochę przyduszać ale to mija. Bardzo je lubię :) Zdecydowanie wyróżniają się na tle innych zapachów.

agusia12321
agusia12321

W moim subiektywnym odczuciu zapach ten jest jednostajny, od początku do końca.
Czuję tylko i wyłącznie aldehydy, które nie są przyjemne dla mojego nosa.
Nie polubiłam się z B. United Jeans Woman.

grudzienszal
grudzienszal

Po aplikacji górne nuty aż świdrują w nosie.Ale to ładny,świeży aromat,który pobudza nas do życia.Intensywnie czuć mandarynkę i aldehydy.Brzoskwinia nieśmiało wystawia swoją główkę zaciekawiona otoczeniem.Poźniej do głosu dochodzą kwiaty,ale areny nie opuszczają aldehydy i to sprawia,że robi się przyjemnie słodko.Trwałość ponad przeciętność.Za tak małe pieniążki można dostać taką mega przyjemność!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton B. United Jeans Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton B. United Jeans Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. United Jeans Woman marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. United Jeans Woman marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Benetton Energy Woman Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Calvin Klein CK One Lacoste Lacoste Pour Femme Lanvin Eclat d’Arpège Benetton Benetton Bianco I Coloniali Playful Lychee Lacoste Touch of Sun The Body Shop Moringa Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Ellen Tracy Ellen Tracy Azzaro Twin for Women Davidoff Cool Water Wave Atelier Cologne Grand Neroli Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme (new) Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris Salvatore Ferragamo Incanto Givenchy Ange ou Demon Tendre Oriflame My Naked Truth