Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

B. United Jeans Man Benetton dla mężczyzn

B. United Jeans Man Benetton dla mężczyzn

Mam: 2

lekko korzenny

B. United Jeans Man marki Benetton to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. B. United Jeans Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bluszcz, różowy pieprz i mandarynka; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Bluszcz Różowy pieprz Mandarynka

Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. United Jeans Man by Benetton.

B. United Jeans Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton B. United Jeans Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton B. United Jeans Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. United Jeans Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. United Jeans Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Sarah Jessica Parker Lovely Al-Rehab Al Fakhamah Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Jil Sander Jil Sander Pure Baldinini Baldinini de Nuit Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Harvey Prince Temptress Cristiano Fissore Cashmere for Women Anya`s Garden Moon Dance D.S. & Durga 1538 Rheims Faberlic Aora Lulu Beauty Gigi