Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

B. United Jeans Man Benetton dla mężczyzn

B. United Jeans Man Benetton dla mężczyzn

Mam: 2

lekko korzenny

B. United Jeans Man marki Benetton to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. B. United Jeans Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bluszcz, różowy pieprz i mandarynka; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Bluszcz Różowy pieprz Mandarynka

Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. United Jeans Man by Benetton.

B. United Jeans Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton B. United Jeans Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton B. United Jeans Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. United Jeans Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. United Jeans Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Calvin Klein Contradiction Carolina Herrera 212 Splash 2008 Marc Jacobs Daisy Black Edition Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Bond No 9 Astor Place DL & Co Thorn Apple Le Labo Jasmin 17 Jovan Black Musk Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris IKKS Private Only for Men