Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

B. United Jeans Man Benetton dla mężczyzn

B. United Jeans Man Benetton dla mężczyzn

Mam: 2

lekko korzenny

B. United Jeans Man marki Benetton to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. B. United Jeans Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bluszcz, różowy pieprz i mandarynka; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Bluszcz Różowy pieprz Mandarynka

Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. United Jeans Man by Benetton.

B. United Jeans Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton B. United Jeans Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton B. United Jeans Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. United Jeans Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. United Jeans Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Jette Joop Jette Trance Essence Hail Merri Diptyque Tam Dao Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Gap Close Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Strange Invisible Perfumes Magazine Street Grossmith Shem - el- Nessim UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Lulu Beauty Starlet Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret