Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

B. Clean Soft Benetton dla kobiet i mężczyzn

B. Clean Soft Benetton dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

B. Clean Soft marki Benetton to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. B. Clean Soft został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i cedr.

Mandarynka Bergamotka

Drzewo sandałowe Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. Clean Soft by Benetton.

B. Clean Soft Recenzje Perfum

B. Clean Soft by Benetton 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton B. Clean Soft, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton B. Clean Soft, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. Clean Soft marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. Clean Soft marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Calvin Klein Ck One Electric Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Bogner Bogner Man Classic Summer Edition The Different Company Bergamote Oxbow Oxbow for Men Le Jardin Retrouve L`eau du Jardin Zara Zara for Him