Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

B. Clean Soft Benetton dla kobiet i mężczyzn

B. Clean Soft Benetton dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

B. Clean Soft marki Benetton to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. B. Clean Soft został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i cedr.

Mandarynka Bergamotka

Drzewo sandałowe Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. Clean Soft by Benetton.

B. Clean Soft Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton B. Clean Soft, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton B. Clean Soft, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. Clean Soft marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. Clean Soft marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Salvador Dali Dalistyle Cartier Declaration Essence Avon Wish of Happiness Frederic Malle Outrageous! Clarins Eau Ressourcante Kenneth Cole Reaction Compagnia Delle Indie Colognia Patyka Hesperide Ted Baker Skinwear Ten for Men O Boticario Uomini Sport Illume Happiology Yuzu Mint Parfums Bleu Blue Stratos