Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

B. Clean Energy Benetton dla kobiet i mężczyzn

B. Clean Energy Benetton dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 3

B. Clean Energy marki Benetton to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. B. Clean Energy został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mandarynka, zielone liście i grejpfrut; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Mandarynka Zielone liście Grejpfrut

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. Clean Energy by Benetton.

B. Clean Energy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton B. Clean Energy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton B. Clean Energy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. Clean Energy marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. Clean Energy marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Hermes Hiris Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Les Nereides Vert d'Eau Animale Chaleur d`Animale Viktor&Rolf Eau Mega Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Luciano Soprani Solo Soprani Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring JoAnne Bassett Petit Trianon Odin 04 Petrana Gosh On Stage