Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Something about Sofia Benefit dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

karmelowy
tropikalny
Something about Sofia Benefit dla kobiet Zdjęcia Something about Sofia Benefit dla kobiet Zdjęcia Something about Sofia Benefit dla kobiet Zdjęcia

Something about Sofia marki Benefit to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Something about Sofia został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mango i frezja; nutami serca są lilia, jaśmin wielkolistny i piwonia; nutami bazy są piżmo, karmel i wanilia.

Mango Frezja

Lilia Jaśmin wielkolistny Piwonia

Piżmo Karmel Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Something about Sofia by Benefit.

Something about Sofia Recenzje Perfum

regndronning
regndronning

Kupiłam eksperymentalnie i bardzo się cieszę. Świetne na jesienną nostalgię lub zimowy chłód. Mango radośnie uderza a później wtóruje mu jaśmin z piwonią. Ciepły, bardzo ciepły zapach,pachnie tak, że chce się go zjeść. a na samym dole czai się jeszcze powab karmelu. Trwałość powiedzmy że dociąga do 6 godzin. Lubię go i cieszę się że czasem można przez przypadek trafić na coś tak i fajnego i mało popularnego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benefit Something about Sofia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benefit Something about Sofia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Something about Sofia marki Benefit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Something about Sofia marki Benefit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Boucheron Trouble Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Dana Tabu Lalique Lalique Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Cacharel Lou Lou Blue Joop! Joop! Nuit d`Ete Aubusson Perlissima d`Aubusson Fred Hayman Touch D.S. & Durga Shake Shake Senora Remy Latour L'Elue Premiere