Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

So Hooked on Carmella Benefit dla kobiet

So Hooked on Carmella Benefit dla kobiet

So Hooked on Carmella marki Benefit to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. So Hooked on Carmella został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi i rabarbar; nutami serca są gardenia tahitańska, piwonia i cyklamen; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Rabarbar

Gardenia tahitańska Piwonia Cyklamen

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Hooked on Carmella by Benefit.

So Hooked on Carmella Recenzje Perfum

chjena
chjena

So Hooked on Carmella to dobry żart. Zaczyna się gęstym aromatem ciasta lub dobrej jakości lodów kokosowo-śmietankowych - w nutach kokosa ani śladu, więc najprawdopodobniej w ten deseń układa się gardenia tahitańska - jest smacznie, cukierniczo, aż leci ślinka, i do tego jeszcze polane lukrem. Dla miłośników słodyczy na jedno kopyto jak znalazł, ale tylko do czasu, kiedy Carmella nie ujawni - po około pół godzinie - oblicza skwaszonego rabarbarem, cytrusami, a dałabym nawet głowę, że wyczuwam też odrobinę mięty. Tak jakby po kalorycznym szaleństwie przyszedł czas na przełamanie smaku czymś odświeżającym, jakąś lemoniadą z wykorzystaniem sezonowego rabarbaru, uprzednio porządnie schłodzoną.

Zapach ciekawy, ale raczej nie na tyle, żeby się nim upajać, nosić z pełnym przekonaniem lub zachwycać towarzystwo (do wyboru do koloru, jakie kto ma oczekiwania wobec perfum). Raczej żeby poobserwować ewolucję nietypowego konceptu. Chyba, że jesteście fanami obłędnej słodyczy z dodatkiem akcentów kwaśnych, wtedy jak najbardziej polecam zakup.

amanda
amanda

Mam te same odczucia co moje poprzedniczki,to iście gourmand w stylu domowego ciasta z owocami.
Takiego na kruchym spodzie ze świeżymi sezonowymi owocami,kiedy tuż po jego ostynięciu kroimy by wreszcie je spróbować do popołudniowej kawki.

mangos
mangos

Bardzo optymistyczny zapach. Dość słodki, trochę w stylu gourmand ( ciasto rabarbarowe?) . Początek jest wibrujący, wwierca się w nozdrza wonią grejfruta i cytryny amalfi, potem pojawiają się akordy rabarbarowe- oczami wyobraźni widzę ww ciasto posypane cukrem pudrem i udekorowane laską wanilii. Trwałe. Polecam na poprawę humoru:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benefit So Hooked on Carmella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benefit So Hooked on Carmella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Hooked on Carmella marki Benefit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Hooked on Carmella marki Benefit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mauboussin Histoire d`Eau Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Montale Intense Cafe The Different Company Sublime Balkiss Torrente L`Or de Torrente Jesus Del Pozo Arabian Nights Penhaligon`s Cornubia Slava Zaitsev Nikita Guerlain Mahora Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Eisenberg J'ose Guerlain L'Heure Bleue La Prairie Silver Rain Joop! Joop! Le Bain Hermes Elixir des Merveilles Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Molinard Habanita Yves Saint Laurent Manifesto