Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Maybe Baby Benefit dla kobiet

Maybe Baby Benefit dla kobiet

Miałem: 1

Maybe Baby Benefit dla kobiet Zdjęcia

Maybe Baby marki Benefit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Maybe Baby został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są biały imbir i morela; nutami serca są cyklamen, liczi i bergamotka; nutami bazy są brzoskwinia, białe piżmo i mak.

Biały imbir Morela

Cyklamen Liczi Bergamotka

Brzoskwinia Białe piżmo Mak

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maybe Baby by Benefit.

Maybe Baby Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benefit Maybe Baby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benefit Maybe Baby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maybe Baby marki Benefit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maybe Baby marki Benefit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete LR Beauty Queen Jean Patou Un Amour de Patou Demeter Fragrance Apple Blossom Next Just Pink Bloom Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Donna Karan DKNY Energy for Women Cacharel Amor Amor Sunshine Jeanne Arthes Boum Be Different Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Rampage Rampage Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition