Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lookin` To Rock Rita Benefit dla kobiet

Lookin` To Rock Rita Benefit dla kobiet

kokosowy

Lookin` To Rock Rita marki Benefit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lookin` To Rock Rita został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, frezja i kokos; nutami serca są fiołek, figa i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Cytryna Amalfi Frezja Kokos

Fiołek Figa Hiacynt

Drzewo sandałowe Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lookin` To Rock Rita by Benefit.

Lookin` To Rock Rita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benefit Lookin` To Rock Rita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benefit Lookin` To Rock Rita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lookin` To Rock Rita marki Benefit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lookin` To Rock Rita marki Benefit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Femme Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Novae Plus White Gold Perfumer`s Workshop Samba Kiss Clean Clean Summer Eau Fraiche Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Franck Olivier Eau de Passion Women Mally Mally Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Amway Sun Dapples Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne