Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lookin` To Rock Rita Benefit dla kobiet

Lookin` To Rock Rita Benefit dla kobiet

kokosowy

Lookin` To Rock Rita marki Benefit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lookin` To Rock Rita został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, frezja i kokos; nutami serca są fiołek, figa i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Cytryna Amalfi Frezja Kokos

Fiołek Figa Hiacynt

Drzewo sandałowe Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lookin` To Rock Rita by Benefit.

Lookin` To Rock Rita Recenzje Perfum

Lookin` To Rock Rita by Benefit 2.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benefit Lookin` To Rock Rita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benefit Lookin` To Rock Rita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lookin` To Rock Rita marki Benefit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lookin` To Rock Rita marki Benefit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Esprit Esprit Collection Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Esprit Connect for Us Roxy Roxy Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Antonio Puig Barbie B Avon Urban Flowers New York Lucien Lelong Indiscret Fiorucci Fiorucci Avon Avon Jet Femme Honore des Pres Love Coco