Marki » B » « Grupy

Laugh with me Lee Lee Benefit dla kobiet

Laugh with me Lee Lee Benefit dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 5 Chcę: 2 Ukochany zapach: 1

Laugh with me Lee Lee Benefit dla kobiet Zdjęcia Laugh with me Lee Lee Benefit dla kobiet Zdjęcia Laugh with me Lee Lee Benefit dla kobiet Zdjęcia

Laugh with me Lee Lee marki Benefit to perfumy dla kobiet. Laugh with me Lee Lee został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, melon i cytrusy; nutami serca są czarny fiołek, lilia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe drewna.

Liść czarnej porzeczki Melon Cytrusy

Czarny fiołek Lilia Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Białe drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laugh with me Lee Lee by Benefit.

London

Laugh with me Lee Lee Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Ja widzę Lee Lee jako uroczą blondynkę w niebieskiej sukience i sandałach, która usta ma pomalowane błyszczykiem,a długie rzęsy maskarą, choć jej makijaż jest bardzo dziewczęcy, bo i ona sama to dziewczęca nastolatka lubiąca spędzać czas z przyjaciółkami, ale zamast zakupów woli aktywność na świeżym powietrzu. Przyjaciele cenią ją za poczucie humoru. Nie ma w niej buntu to poprostu miła dziewczyna z sąsiedztwa co i psa sąsiada wyprowadzi, pomoże zanieść zakupy, ale czasem niewinnie poflirtuje z chłopakami. Jej ulubony zapach to aromat kwiatów fiołka z lilią i melonem na bazie z sandałowca. Jest lekko, świeżo i idealnie na lato. Niestety ta kompozycja jest bardzo ulotna i zbyt bezpieczna, ale przecież dla tak młodej osóbki to nie problem, a ładna buteleczka dekoruję półeczkę w jej pokoju pełnym plakatów Taylor Swift.

Sinka
Sinka

Śliczne, przypominają mi Burberry london,ale są słabsze, delikatniejsze i bardziej świeże, na zime sie nie nadaja raczej lato/wiosna.

Beata Maria
Beata Maria

Lee Lee jest skromną dziewczyną chociaż zalotną:-). Ma w sobie coś z uwodzicielki chociaż mam wrażenie,że nie jest siebie świadoma. To zapach dziewczęcy, raczej na letnie dni bowiem skład nie broni się w czasie mrozów. Przede wszystkim melon wymieszany z lilią i czarnym fiołkiem, posypany delikatnymi płatkami jaśminu. Z bazy wyczuwam tylko białe drewna które odrobinę "podkręcają" zapach. Trwałość dosyć mizerna około czterech godzin a pachnie na długość ramion. Flakon w stylu całej serii utrzymany w pastelowym kolorze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benefit Laugh with me Lee Lee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benefit Laugh with me Lee Lee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laugh with me Lee Lee marki Benefit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laugh with me Lee Lee marki Benefit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Woods of Windsor Lily of the Valley Laura Biagiotti Venezia Diesel Plus Plus Feminine Diesel Fuel For Life Femme Laura Biagiotti Venezia 2011 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Kenzo Le Monde Est Beau Avon Passion Dance Estée Lauder Sensuous Noir Chopard Wish Givenchy Organza Versace Bright Crystal Versace Versense Hermes Un Jardin Sur Le Nil Chloe Chloe Eau de Parfum Elizabeth Arden Green Tea Avon Christian Lacroix Rouge Donna Karan DKNY My NY Yves Rocher Pur Desir de Lilas