Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Garden of Good & Eva Benefit dla kobiet

Garden of Good & Eva Benefit dla kobiet

wodny
ozonowy

Garden of Good & Eva marki Benefit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Garden of Good & Eva został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są konwalia, gruszka i arbuz; nutami serca są jaśmin, frezja, róża i liść fiołka; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i piżmo.

Konwalia Gruszka Arbuz

Jaśmin Frezja Róża Liść fiołka

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Garden of Good & Eva by Benefit.

High Line

Garden of Good & Eva Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

Na mojej skorze Eva pachnie zielono, banalnie. Pierwsza nuta jest bardzo ciekawa, bo wyczuwam frezje i jest tak pieknie, ogrodowo, ale trwa to tylko chwile. Pozniej zapach przechodzi w zielona mieszanke, ktorej przewodzi arbuz. Z dolnych nut wyczuwam tylko cedr.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benefit Garden of Good & Eva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benefit Garden of Good & Eva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Garden of Good & Eva marki Benefit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Garden of Good & Eva marki Benefit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Hugo Boss Hugo Woman Jennifer Lopez Love at First Glow Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Sweet Years Sweet Years Prive Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Ministry Of Sound Nightlife for Her Rasasi Hope Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010 Alain Delon Lyra 3 Jeanne Arthes Boum Cherry