Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

Perfect Man Alternative Bella Bellissima dla mężczyzn

Perfect Man Alternative Bella Bellissima dla mężczyzn

morski
Perfect Man Alternative Bella Bellissima dla mężczyzn Zdjęcia Perfect Man Alternative Bella Bellissima dla mężczyzn Zdjęcia Perfect Man Alternative Bella Bellissima dla mężczyzn Zdjęcia Perfect Man Alternative Bella Bellissima dla mężczyzn Zdjęcia Perfect Man Alternative Bella Bellissima dla mężczyzn Zdjęcia Perfect Man Alternative Bella Bellissima dla mężczyzn Zdjęcia

Perfect Man Alternative marki Bella Bellissima to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Perfect Man Alternative został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy i wodorosty; nutami serca są rozmaryn i nasiona marchwi; nutami bazy są liść fiołka i nuty drzewne.

Cytrusy Wodorosty

Rozmaryn Nasiona marchwi

Liść fiołka Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfect Man Alternative by Bella Bellissima.

Perfect Man Alternative Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bella Bellissima Perfect Man Alternative, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bella Bellissima Perfect Man Alternative, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfect Man Alternative marki Bella Bellissima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfect Man Alternative marki Bella Bellissima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Juventus 1897 Man O Boticario Xtreme James Heeley Sel Marin Norma Kamali Beach Corine de Farme Longboard SunSet Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Bronnley Body Care L`Occitane en Provence Verdon Yves Rocher Transat Demeter Fragrance Salt Air Six Scents Six Scents Series Three 5 . N.Hoolywood: #087 Strange Invisible Perfumes Peloponnesian