Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Passionate Woman Bejar dla kobiet

Passionate Woman Bejar dla kobiet

Passionate Woman Bejar dla kobiet Zdjęcia Passionate Woman Bejar dla kobiet Zdjęcia Passionate Woman Bejar dla kobiet Zdjęcia

Passionate Woman marki Bejar to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ramón Béjar. Nutami głowy są nuty przyprawowe i tangeryna; nutami serca są nuty drzewne i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, mech i piżmo.

Nuty przyprawowe Tangeryna

Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Ambra Mech Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passionate Woman by Bejar.

Passionate Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bejar Passionate Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bejar Passionate Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passionate Woman marki Bejar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passionate Woman marki Bejar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Escada Escada Sentiment pour Homme Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Yves Saint Laurent Jazz Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Opus Oils Divine: Pan Kiehl`s Forest Rain O Boticario Connexion Woods Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Solinotes Patchouli