Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Passionate Woman Bejar dla kobiet

Passionate Woman Bejar dla kobiet

Passionate Woman Bejar dla kobiet Zdjęcia Passionate Woman Bejar dla kobiet Zdjęcia Passionate Woman Bejar dla kobiet Zdjęcia

Passionate Woman marki Bejar to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ramón Béjar. Nutami głowy są nuty przyprawowe i tangeryna; nutami serca są nuty drzewne i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, mech i piżmo.

Nuty przyprawowe Tangeryna

Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Ambra Mech Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passionate Woman by Bejar.

Passionate Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bejar Passionate Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bejar Passionate Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passionate Woman marki Bejar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passionate Woman marki Bejar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Jo Malone Vetyver Yves Saint Laurent Jazz Adidas Fair Play Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Etat Libre d`Orange Antiheros Burberry The Beat for Men Profumum Roma Acqua Viva O Boticario Connexion Woods Parfums Berdoues 1902 Tonique Joop! Joop! Go Hot Contact Smell Bent Thai'd Down