Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bebe Bebe dla kobiet

Bebe Bebe dla kobiet

tropikalny
tuberozowy
Bebe Bebe dla kobiet Zdjęcia Bebe Bebe dla kobiet Zdjęcia Bebe Bebe dla kobiet Zdjęcia Bebe Bebe dla kobiet Zdjęcia

Bebe marki Bebe to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bebe został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są tuberoza, groszek pachnący i mango; nutami serca są jaśmin, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Tuberoza Groszek pachnący Mango

Jaśmin Róża Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bebe by Bebe.

Bebe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bebe Bebe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bebe Bebe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bebe marki Bebe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bebe marki Bebe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Oscar de la Renta Oscar Red Satin Alfred Dunhill Desire for a Woman The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil M. Micallef Note Ambree Germaine Monteil Galore Bob Mackie Iridescence Chiara Boni Tango Lush Tuca Tuca Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Yardley Baroque Jeanne Arthes Arome Arthes