Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

dymny
skórzany
tytoniowy
whiskey
Vi Et Armis BeauFort London dla mężczyzn Zdjęcia Vi Et Armis BeauFort London dla mężczyzn Zdjęcia

Vi Et Armis marki BeauFort London to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vi Et Armis został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są czarny pieprz, liść herbaty i kardamon; nutami serca są whiskey, kadzidło i opium; nutami bazy są tytoń, brzoza i agar (oud).

Czarny pieprz Liść herbaty Kardamon

Whiskey Kadzidło Opium

Tytoń Brzoza Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vi Et Armis by BeauFort London.

Vi Et Armis Recenzje Perfum

Kage
Kage

Vi Et Armis (nazwa perfum została zmieniona) mogłoby rzec chrapliwym głosem do l'artisanowskiego Tea for Two: "I am your father!".
Tak, to ta sama herbata, ale po Ciemnej Stronie Mocy. Odrzuciła słodkie pierniczki, miód i wanilię, teraz pali opium, pije whiskey i żuje smołę brzozową. Taki Clint Eastwood herbat. Jednak tytoń oraz przyprawy zdradzają pokrewieństwo.

Początkowo VEA intensywnie kopci gorzkim dymem, nęci słoną wędzonką i rześkim kardamonem, aby po chwili się uspokoić, przestać wrzeć i zastygnąć na dłużej w formie ciepłej, tytoniowo-przyprawej herbaty z whiskey. Zaiste "the Tea Note is strong with this one"!
Pojawia się też słodko-mdła ziołowa nuta, która kojarzy mi się z henną do włosów i... paleniem zioła ;) Baza jest coraz bardziej tytoniowa i mdła, dla mnie dosyć nużąca.
W ogóle po nutach spodziewałam się palonego drewna w stylu Black CdG, a nie, bądź co bądź, herbaty.

O dziwo to zapach komplementogenny, zamiast zwyczajowego "oesu, znowu jakaś kiełbasa/spalenizna/znicze", usłyszałam "o, jaki ładny dymek!"

Reasumując Vi Et Armis nie musiało się specjalnie wysilać aby wmówić mi, że "this is not the fragrance you're looking for".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum BeauFort London Vi Et Armis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu BeauFort London Vi Et Armis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vi Et Armis marki BeauFort London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vi Et Armis marki BeauFort London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag Egofacto Jamais le Dimanche Trussardi Trussardi Inside Iced 50 Cent Power by 50 Cent Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Jovan Sex Appeal Demeter Fragrance Fresh Ginger James Heeley Cedre Blanc Demeter Fragrance Black Pepper Ana Salazar Silencio Yves Rocher Tel Quel Mansfield Antonio De Curtis