Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

dymny
tytoniowy
skórzany
whiskey
East India BeauFort London dla mężczyzn Zdjęcia East India BeauFort London dla mężczyzn Zdjęcia

East India marki BeauFort London to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. East India został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są czarny pieprz i liść herbaty; nutami serca są whiskey, kadzidło i opium; nutami bazy są tytoń, brzoza i agar (oud).

Czarny pieprz Liść herbaty

Whiskey Kadzidło Opium

Tytoń Brzoza Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about East India by BeauFort London.

East India Recenzje Perfum

Kage
Kage

Vi Et Armis (nazwa perfum została zmieniona) mogłoby rzec chrapliwym głosem do l'artisanowskiego Tea for Two: "I am your father!".
Tak, to ta sama herbata, ale po Ciemnej Stronie Mocy. Odrzuciła słodkie pierniczki, miód i wanilię, teraz pali opium, pije whiskey i żuje smołę brzozową. Taki Clint Eastwood herbat. Jednak tytoń oraz przyprawy zdradzają pokrewieństwo.

Początkowo VEA intensywnie kopci gorzkim dymem, nęci słoną wędzonką i rześkim kardamonem, aby po chwili się uspokoić, przestać wrzeć i zastygnąć na dłużej w formie ciepłej, tytoniowo-przyprawej herbaty z whiskey. Zaiste "the Tea Note is strong with this one"!
Pojawia się też słodko-mdła ziołowa nuta, która kojarzy mi się z henną do włosów i... paleniem zioła ;) Baza jest coraz bardziej tytoniowa i mdła, dla mnie dosyć nużąca.
W ogóle po nutach spodziewałam się palonego drewna w stylu Black CdG, a nie, bądź co bądź, herbaty.

O dziwo to zapach komplementogenny, zamiast zwyczajowego "oesu, znowu jakaś kiełbasa/spalenizna/znicze", usłyszałam "o, jaki ładny dymek!"

Reasumując Vi Et Armis nie musiało się specjalnie wysilać aby wmówić mi, że "this is not the fragrance you're looking for".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum BeauFort London East India, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu BeauFort London East India, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum East India marki BeauFort London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu East India marki BeauFort London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men Azzaro Jetlag Molton Brown Cool Buchu Nez a Nez Atelier d’Artiste Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Roger & Gallet L`Homme Sport Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Thymes Moonflower Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Oriflame Solliden for Him Nickel Eau Maximum Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique