Marki » B » drzewne « Grupy

1805 BeauFort London dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 4

dymny
morski
1805 BeauFort London dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 1805 BeauFort London dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 1805 BeauFort London dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

1805 marki BeauFort London to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 1805 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są lima, proch strzelniczy i smoke; nutami serca są brandy i woda morska; nutami bazy są ambra, jodła balsamiczna i cedr.

Lima Proch strzelniczy Smoke

Brandy Woda morska

Ambra Jodła balsamiczna Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1805 by BeauFort London.

1805 Recenzje Perfum

Kage
Kage

Cóż to była za epicka batalia!
Anglicy zaserwowali sztokfisze przyrządzone według nordyckich receptur skradzionych podczas wojen na Północy; Francuzi szynkę ardeńską najprzedniejszego sortu; Hiszpanie natomiast zaskoczyli jury surowym koniem nadziewanym limonkami i DiCaprio, wygrywając tym samym finał Masterszefa A.D. 1805!

Taa... -_- Nie do końca tego spodziewałam się po zapachu inspirowanym bitwą pod Trafalgarem... Alternatywne wizje to mały, tradycyjny zakład szewski na tyłach wędzarni albo (najprzyjemniejsza bo przywołująca na myśl Lofoty) rozwieszone na żerdziach płaty suszonych dorszy.

Ale serio, pachnieć w ten sposób, jak wędzona szyneczka...? (i zważcie kto to pisze! ;)) Niemniej warto poznać jako perfumeryjną ciekawostkę. Chociaż... nie mówię 1805 stanowczego "nie" ;)

Dla lubiących konkret: początkowo zapach jest kwaśny, następnie staje się coraz bardziej słony. Słodyczy tu nie uświadczymy. Czuję nuty morskie i metaliczne (trochę jak krew), cytrusy, bardzo słoną ambrę i wędzarniczy dym - tego ostatniego jest po kokardę. Niestety nie wiem jak pachnie proch.
Baza idzie w kierunku Bois d'Ascese i Cuir Mony di Orio, ale 1805 wydaje mi się intensywniejsze i bardziej niszowe.
Parametry bardzo dobre, nosząc 1805 spodziewajcie się ataku podwórkowych kotów mieszkających w promieniu kilometra.

Ogólnie bardzo podoba mi się stylistyka BeauFort London, taka "tru" nisza dla fascynatów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum BeauFort London 1805, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu BeauFort London 1805, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1805 marki BeauFort London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1805 marki BeauFort London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Serge Lutens Chene Ferrari Ferrari No 1 Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Le Labo Gaiac 10 Tokyo Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Jacomo Ambro de Jacomo Caswell Massey Tricorn Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano Molinard Patchouli Intense