Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo Battistoni dla mężczyzn

Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo Battistoni dla mężczyzn

Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo marki Battistoni to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i gałka muszkatołowa; nutami serca są imbir i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło, cedr i wetyweria.

Cytryna Bergamotka Gałka muszkatołowa

Imbir Jaśmin

Drzewo sandałowe Kadzidło Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo by Battistoni.

Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Battistoni Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Battistoni Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo marki Battistoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo marki Battistoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gucci Gucci pour Homme L`Artisan Parfumeur Dzongkha Roberto Verino VV Man Sahlini Parfums L'Homme Lubin Le Vetiver Roccobarocco Gold Jeans Cologne Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Vero Profumo onda Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Creed Vetiver Julian Rouas Versailles Smell Bent Werewolf Lumberjack