Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo Battistoni dla mężczyzn

Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo Battistoni dla mężczyzn

Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo marki Battistoni to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i gałka muszkatołowa; nutami serca są imbir i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło, cedr i wetyweria.

Cytryna Bergamotka Gałka muszkatołowa

Imbir Jaśmin

Drzewo sandałowe Kadzidło Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo by Battistoni.

Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Battistoni Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Battistoni Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo marki Battistoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marte Collezione Privata Zenzero & Sandalo marki Battistoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cerruti 1881 Amber pour Homme Jacomo Aura for Men Sahlini Parfums L'Homme La Perla Touch Grigio Perla Hermes Hermessence Paprika Brasil Jo Wood Organics Usiku Prada Infusion de Vetiver Krigler Cosy Cedar Wood 72 Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete La Bouquetiere L'Aristocrate Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum The Fragrance Design Studio No. 20