Marki » B » kwiatowe « Grupy

Wild Honeysuckle Bath and Body Works dla kobiet

Wild Honeysuckle Bath and Body Works dla kobiet

miodowy

Wild Honeysuckle marki Bath and Body Works to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są melon, miód, arbuz i cytryna; nutami serca są cyklamen, wiciokrzew, tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, fiołek, liść czarnej porzeczki, frezja, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są piżmo, brzoskwinia i paczula.

Melon Miód Arbuz Cytryna

Cyklamen Wiciokrzew Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Fiołek Liść czarnej porzeczki Frezja Ylang-ylang Konwalia Róża

Piżmo Brzoskwinia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Honeysuckle by Bath and Body Works.

Wild Honeysuckle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Wild Honeysuckle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Wild Honeysuckle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Honeysuckle marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Honeysuckle marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Jennifer Lopez Still Amouage Reflection Woman L`Occitane en Provence 4 Reines L`Occitane en Provence Cherry Blossom Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Reminiscence Etoile de Rem Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Rochas Eau Sensuelle Nicolai Parfumeur Createur Odalisque CnR Create Taurus Tsi-La Organic Misaki