Marki » B » kwiatowe « Grupy

White Cherry Blossom Bath and Body Works dla kobiet

White Cherry Blossom Bath and Body Works dla kobiet

Miałem: 1

White Cherry Blossom marki Bath and Body Works to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka, nuty zielone, frezja, sycylijska bergamotka, jabłko i cytryna; nutami serca są liczi, tuberoza, kwiat wiśni i lilia wodna; nutami bazy są drzewo sandałowe, melon, brazylijskie drzewo różane i piżmo.

Śliwka Nuty zielone Frezja Sycylijska bergamotka Jabłko Cytryna

Liczi Tuberoza Kwiat wiśni Lilia wodna

Drzewo sandałowe Melon Brazylijskie drzewo różane Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Cherry Blossom by Bath and Body Works.

White Cherry Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works White Cherry Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works White Cherry Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Cherry Blossom marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Cherry Blossom marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor La Bouquetiere Tendre est la Nuit Henri Bendel Rare Mimosa Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Carla Fracci Carla Fracci Fragonard Reve Indien Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Ralph Lauren Romance eau Fraiche Les Nez Manoumalia