Marki » B » kwiatowe « Grupy

Velvet Tuberose Bath and Body Works dla kobiet

Velvet Tuberose Bath and Body Works dla kobiet

tuberozowy

Velvet Tuberose marki Bath and Body Works to kwiatowe perfumy dla kobiet. Velvet Tuberose został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są magnolia, soczysta morela, cytryna i ylang-ylang; nutami serca są frezja, cyklamen, tuberoza, gardenia, liść figi, indyjski jaśmin i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, przyprawy, piżmo i drzewo kaszmirowe.

Magnolia Soczysta morela Cytryna Ylang-ylang

Frezja Cyklamen Tuberoza Gardenia Liść figi Indyjski jaśmin Orchidea

Drzewo sandałowe Ambra Przyprawy Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Tuberose by Bath and Body Works.

Velvet Tuberose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Velvet Tuberose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Velvet Tuberose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Tuberose marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Tuberose marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Still S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Escada Jardin de Soleil Liz Claiborne Lucky Number 6 Creed 2000 Fleurs Etro Benetroessere Relent Strange Invisible Perfumes Urban Lily Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Anna Sui Rock Me! Summer of Love Prada Infusion de Tubereuse Erreuno Miss Erreuno Weil Fleur De Weil