Marki » B » kwiatowe « Grupy

Velvet Tuberose Bath and Body Works dla kobiet

Velvet Tuberose Bath and Body Works dla kobiet

tuberozowy

Velvet Tuberose marki Bath and Body Works to kwiatowe perfumy dla kobiet. Velvet Tuberose został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są magnolia, soczysta morela, cytryna i ylang-ylang; nutami serca są frezja, cyklamen, tuberoza, gardenia, liść figi, indyjski jaśmin i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, przyprawy, piżmo i drzewo kaszmirowe.

Magnolia Soczysta morela Cytryna Ylang-ylang

Frezja Cyklamen Tuberoza Gardenia Liść figi Indyjski jaśmin Orchidea

Drzewo sandałowe Ambra Przyprawy Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Tuberose by Bath and Body Works.

Velvet Tuberose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Velvet Tuberose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Velvet Tuberose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Tuberose marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Tuberose marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Christian Lacroix Eau Florale Agatha Ruiz de la Prada Flor Novae Plus Pearl Pink Acca Kappa Calycanthus Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Jacques Fath Jacques Fath Irissime Jar Parfums Jardenia Mistral Verbena Flower Salvatore Ferragamo Attimo Yves Rocher Pivoine Stila Creme Bouquet