Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

karmelowy
mleczny
kakaowy
Vanilla Bean Noel Bath and Body Works dla kobiet Zdjęcia

Vanilla Bean Noel marki Bath and Body Works to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Vanilla Bean Noel został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są wanilia i bita śmietana; nutami serca są karmel, benzoes i czekolada; nutami bazy są piżmo i nuty słodkie.

Wanilia Bita śmietana

Karmel Benzoes Czekolada

Piżmo Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Bean Noel by Bath and Body Works.

Vanilla Bean Noel Recenzje Perfum

hasi
hasi

Niby nie ma w nim nic dla mnie, a mam i używam zimą z przyjemnością. Lubię psiknąć się tą mgiełką do snu. :)
Słodziak potężny, to bita śmietana z wanilią i karmelem.
Od początku do końca jest słodko, nic się nie zmienia, ale dobrze nam ze sobą.
Jak na mgiełkę trwałość ok, fajnie też sie nadaje do wypachnienia wnętrz. :)

Vanilla Bean Noel by Bath and Body Works 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Vanilla Bean Noel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Vanilla Bean Noel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Bean Noel marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Bean Noel marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude The Body Shop Vanilla Perfume Oil M. Micallef Note Vanillee Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Gendarme 7 Sinful Scents Excess Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Ayala Moriel Cabaret JoAnne Bassett Sensuous Vanilla Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Des Filles a la Vanille Patchouli Beyonce Heat Ultimate Elixir