Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

karmelowy
mleczny
kakaowy
Vanilla Bean Noel Bath and Body Works dla kobiet Zdjęcia

Vanilla Bean Noel marki Bath and Body Works to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Vanilla Bean Noel został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są wanilia i bita śmietana; nutami serca są karmel, benzoes i czekolada; nutami bazy są piżmo i nuty słodkie.

Wanilia Bita śmietana

Karmel Benzoes Czekolada

Piżmo Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Bean Noel by Bath and Body Works.

Vanilla Bean Noel Recenzje Perfum

hasi
hasi

Niby nie ma w nim nic dla mnie, a mam i używam zimą z przyjemnością. Lubię psiknąć się tą mgiełką do snu. :)
Słodziak potężny, to bita śmietana z wanilią i karmelem.
Od początku do końca jest słodko, nic się nie zmienia, ale dobrze nam ze sobą.
Jak na mgiełkę trwałość ok, fajnie też sie nadaje do wypachnienia wnętrz. :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Vanilla Bean Noel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Vanilla Bean Noel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Bean Noel marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Bean Noel marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Anna Sui Sui Dreams Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Indult Tihota Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Guerlain La Petite Robe Noire Coty Vanilla Fields Sage Machado Onyx & Peridot Sinfonia di Note Amande Sucree Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Yves Rocher Marron de Noel