Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Twilight Woods Bath and Body Works dla kobiet

Twilight Woods Bath and Body Works dla kobiet

Twilight Woods Bath and Body Works dla kobiet Zdjęcia

Twilight Woods marki Bath and Body Works to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twilight Woods został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są mandarynka, kokos i dzikie jagody; nutami serca są wiciokrzew, frezja, plumeria, mimoza i morela; nutami bazy są piżmo, wanilia, korzeń irysa, agar (oud) i nuty drzewne.

Mandarynka Kokos Dzikie jagody

Wiciokrzew Frezja Plumeria Mimoza Morela

Piżmo Wanilia Korzeń irysa Agar (oud) Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Twilight Woods by Bath and Body Works.

Body Fantasies Signature Twilight Mist
Cashmere Glow

Twilight Woods Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Twilight Woods, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Twilight Woods, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Twilight Woods marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Twilight Woods marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced ID Parfums Ame Toscane Christian Dior Dior Homme Intense Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Le Labo Rose 31 Revlon Fire & Ice Cool Dorin Un Air de Damas Jasmine Sonoma Scent Studio Voile de Violette Morris Occhi Verdi Batik Omnia Profumi Granato Lulu Beauty Lulamae