Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sparkling Peach Bath and Body Works dla kobiet

Sparkling Peach Bath and Body Works dla kobiet

Sparkling Peach marki Bath and Body Works to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sparkling Peach został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, nektarynka, granat i brzoskwinia; nutami serca są morela, nuty zielone, jaśmin, brzoskwinia i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, Śliwka, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Nektarynka Granat Brzoskwinia

Morela Nuty zielone Jaśmin Brzoskwinia Konwalia

Drzewo sandałowe Śliwka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sparkling Peach by Bath and Body Works.

Sparkling Peach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Sparkling Peach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Sparkling Peach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sparkling Peach marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sparkling Peach marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fantasia Fendi Paris Hilton Paris Hilton Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Jacadi Jacadi Van Gils Her Aura Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Police Pure Police London Femme Rasasi Innocence Aloha Beauty Island Bougainvillea Roberto Vizzari Vizzari Femme LR Beauty Queen Bjorn Borg Love All Hot Pink