Marki » B » orientalne « Grupy

Sensual Amber Bath and Body Works dla kobiet

Sensual Amber Bath and Body Works dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Sensual Amber marki Bath and Body Works to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka, leśne owoce i bergamotka; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, biała róża i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, wanilia i pralina.

Śliwka Leśne owoce Bergamotka

Irys Kwiat pomarańczy Biała róża Lotos

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensual Amber by Bath and Body Works.

Flowerbomb

Sensual Amber Recenzje Perfum

assu
assu

Noszę ten zapach na sobie już przez 3/4 butelki. I ciągle zastanawiam się co napisać. Zaryzykuję... Po pierwszym psiknięciu byłam lekko zniechęcona. Słodko, bardzo słodko, słodko do bólu zębów. Z czasem zaczęłam rozróżniać poszczególne składniki, a słodkość okazała się bardzo przyjemna. Początek jest intensywny, ale nie czuję w nim ani bergamotki, ani śliwki, a raczej paczulę z drzewem sandałowym na słodkim waniliowym podbiciu. Dość szybko włącza się jednak śliwka i odrobina kwiatów, żeby niemal natychmiast przejść w koktajl z ambry, pralin i lekkich drzewnych akordów, ciągle suto okraszony wanilią. Słodycz tego zapachu z czasem mnie wciągnęła. Jest miękka, ciepła, wręcz puchata. Snuje się leniwie, blisko skóry, choć pięknie wsiąka w tkaniny. Szalik owijany co dzień na szyi wita nos tą skoncentrowaną, leniwie snującą się słodyczą. Gdyby ten zapach spersonifikować byłby kobietą, która w ciepłej pościeli przeciąga się powoli po przebudzeniu. Jest niemal cielesny, zmysłowy. Rzadko się zdarza, by tak trafnie dobrano nazwę do zawartości butelki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Sensual Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Sensual Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensual Amber marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensual Amber marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Thierry Mugler Eau de Star Benetton Benetton Hot Chanel Allure Homme Edition Blanche Marks and Spencer Shanghai Loewe Solo Loewe By Kilian Love by Kilian Hummer Hummer Ramon Molvizar Oriental Goldskin Nez a Nez L’Hetre Reve Agatha Imperial Jade Men Henri Bendel Incense & Musk Laura Mercier Ambre Passion Elixir