Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Secret Wonderland Bath and Body Works dla kobiet

Secret Wonderland Bath and Body Works dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Secret Wonderland marki Bath and Body Works to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Secret Wonderland został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są truskawka, malina i czerwone jagody; nutami serca są jaśmin, gardenia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Truskawka Malina Czerwone jagody

Jaśmin Gardenia Brzoskwinia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Wonderland by Bath and Body Works.

Zara With Love

Secret Wonderland Recenzje Perfum

Secret Wonderland by Bath and Body Works 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Secret Wonderland, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Secret Wonderland, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Wonderland marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Wonderland marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Shi Escada Escada Moon Sparkle Mypa Madonna Lady Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Iceberg Iceberg Twice Ice Pacsun Kirra Pink La Senza Discover Me Oilily Lucky Girl Mistral Wild Blackberry Sage Machado Garnet & Amethyst Peter Andre Unconditional Faberlic You Nova Dream