Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Sea Island Cotton Bath and Body Works dla kobiet

Sea Island Cotton Bath and Body Works dla kobiet

morski

Sea Island Cotton marki Bath and Body Works to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Sea Island Cotton został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są tangeryna, czerwona pomarańcza, gruszka, nuty morskie, nuty zielone i kwiat bawełny; nutami serca są kwiat pomarańczy, cyklamen, frezja, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, piżmo i nuty pudrowe.

Tangeryna Czerwona pomarańcza Gruszka Nuty morskie Nuty zielone Kwiat bawełny

Kwiat pomarańczy Cyklamen Frezja Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sea Island Cotton by Bath and Body Works.

Benetton Pure Sport Women

Sea Island Cotton Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Sea Island Cotton, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Sea Island Cotton, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sea Island Cotton marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sea Island Cotton marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Eau D`Italie Sienne l´Hiver Gap So Pink Miya Shinma Feuillage vert Masaki Matsushima Mintea Luciano Soprani Solo Soprani L`Erbolario Neroli Smell Bent Little Miss Panda Lostmarch Ael-Mat Gosh On Stage Schiaparelli Shocking You Bath House Serenite