Marki » B » kwiatowo - wodne « Grupy

Rainkissed Leaves Bath and Body Works dla kobiet

Rainkissed Leaves Bath and Body Works dla kobiet

Mam: 1

wodny

Rainkissed Leaves marki Bath and Body Works to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są trawa, nuty wodne, nuty zielone i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, konwalia i piwonia; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Trawa Nuty wodne Nuty zielone Grejpfrut

Jaśmin Konwalia Piwonia

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rainkissed Leaves by Bath and Body Works.

Rainkissed Leaves Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Rainkissed Leaves, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Rainkissed Leaves, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rainkissed Leaves marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rainkissed Leaves marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Bvlgari Omnia Crystalline Gwen Stefani L Avon Blue Rush for Her Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain The Body Shop Aqua Lily Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Antonio Puig Thais Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Daisy Fuentes So Luxurious Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver