Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Oak Bath and Body Works dla mężczyzn

Oak Bath and Body Works dla mężczyzn

Mam: 1

Oak marki Bath and Body Works to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, jałowiec, szałwia muszkatołowa i aldehydy; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, geranium, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), pieprz i lawenda; nutami bazy są dąb, paczula, drzewo sandałowe, cedr virginia, wetyweria, kawa i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Jałowiec Szałwia muszkatołowa Aldehydy

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Geranium Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Pieprz Lawenda

Dąb Paczula Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wetyweria Kawa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oak by Bath and Body Works.

Oak Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Oak, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Oak, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oak marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oak marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Versace Versace Man Karl Lagerfeld Lagerfeld Men Oriflame Deep Woods Hermes Hermessence Poivre Samarcande Zirh Ikon Tonino Lamborghini Feroce ScentStory 24 Nez a Nez Foret de Becharre Creed Vetiver Lancetti Suspense Vero Profumo onda eau de parfum Ulric de Varens Creation N° 44