Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Noir Bath and Body Works dla mężczyzn

Noir Bath and Body Works dla mężczyzn

Noir marki Bath and Body Works to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są rozmaryn, kolendra, bergamotka i szałwia muszkatołowa; nutami serca są lawenda, kwiat afrykańskiej pomarańczy i kardamon; nutami bazy są wetyweria, nuty drzewne, ambra, wanilia i piżmo.

Rozmaryn Kolendra Bergamotka Szałwia muszkatołowa

Lawenda Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kardamon

Wetyweria Nuty drzewne Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noir by Bath and Body Works.

Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noir marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noir marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Issey Miyake Le Feu d'Issey Al-Rehab Nafees Avon Tomorrow for Men Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Lorenzo Villoresi Sandalo Animale Animale Animale for Men Nicole Miller Nicole Miller for Men Le Labo Oud 27 Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Laura Mercier Minuit Enchante