Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Noir Bath and Body Works dla mężczyzn

Noir Bath and Body Works dla mężczyzn

Noir marki Bath and Body Works to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są rozmaryn, kolendra, bergamotka i szałwia muszkatołowa; nutami serca są lawenda, kwiat afrykańskiej pomarańczy i kardamon; nutami bazy są wetyweria, nuty drzewne, ambra, wanilia i piżmo.

Rozmaryn Kolendra Bergamotka Szałwia muszkatołowa

Lawenda Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kardamon

Wetyweria Nuty drzewne Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noir by Bath and Body Works.

Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noir marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noir marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Burberry Burberry Brit for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Pierre Balmain Ambre Gris Bijan Bijan With a Twist for Men Thierry Mugler A*Men Pure Malt Benefit My place or yours Gina Donna Karan Cashmere Mist Luxe DSH Perfumes Jitterbug for Men Clive Christian C for Men Fragonard Eau de Hongrie Dorin Un Air d’Arabie Amber