Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Moonlight Path Bath and Body Works dla kobiet

Moonlight Path Bath and Body Works dla kobiet

Mam: 2

Moonlight Path Bath and Body Works dla kobiet Zdjęcia

Moonlight Path marki Bath and Body Works to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Moonlight Path został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są fiołek, jaśmin, ylang-ylang, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy i wetyweria.

Lawenda Bergamotka

Fiołek Jaśmin Ylang-ylang Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moonlight Path by Bath and Body Works.

Moonlight Path Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Moonlight Path, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Moonlight Path, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moonlight Path marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moonlight Path marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Sheer Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Matthew Williamson Matthew Williamson L`Erbolario Tiare Houbigant Raffinee Anya`s Garden Fairchild S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Moschino Toujours Glamour Luciano Soprani Active Allegri Allegri Toni Gard Toni Gard Woman