Marki » B » kwiatowe « Grupy

Magnolia Blossom Bath and Body Works dla kobiet

Magnolia Blossom Bath and Body Works dla kobiet

wodny

Magnolia Blossom marki Bath and Body Works to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat brzoskwini i gruszka; nutami serca są płatki magnolii, wiciokrzew, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i białe drzewo sandałowe.

Kwiat brzoskwini Gruszka

Płatki magnolii Wiciokrzew Jaśmin Róża

Ambra Piżmo Białe drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnolia Blossom by Bath and Body Works.

Magnolia Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Magnolia Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Magnolia Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnolia Blossom marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnolia Blossom marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Fleur Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Trance Essence Abbey Rose Esteban Sonata Flower Jesus Del Pozo Duende Gattinoni Gattinoni Couture Mary Kay Simply Cotton Bond No 9 New York Fling Krigler English Promenade JoAnne Bassett Le Voyage Caswell Massey Honeysuckle Demeter Fragrance Heather