Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Love Love Bath and Body Works dla kobiet

Love  Love  Love Bath and Body Works dla kobiet

Love  Love  Love Bath and Body Works dla kobiet Filmy
Love  Love  Love Bath and Body Works dla kobiet Zdjęcia

Love Love Love marki Bath and Body Works to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love Love Love został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są leśne owoce, gruszka i Śliwka; nutami serca są piwonia, konwalia i frezja; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Leśne owoce Gruszka Śliwka

Piwonia Konwalia Frezja

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Love Love by Bath and Body Works.

Love Love Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Love Love Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Love Love Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Love Love marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Love Love marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Burberry Burberry Summer Mexx Mexx pure Life Woman Exte J`S Exte Woman Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Calypso Christiane Celle Bellini DSH Perfumes Bridesmaid Love & Toast Honey Nectar Arno Sorel Sensuelle Ulric de Varens Lily Prune Love Coach Coach Poppy Jeanne Arthes Boum Be Different