Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Irresistible Apple Bath and Body Works dla kobiet

Irresistible Apple Bath and Body Works dla kobiet

Irresistible Apple marki Bath and Body Works to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Irresistible Apple został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są Śliwka, leśne owoce i bergamotka; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, biała róża i płatki lotosu; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, wanilia i pralina.

Śliwka Leśne owoce Bergamotka

Irys Kwiat pomarańczy Biała róża Płatki lotosu

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Irresistible Apple by Bath and Body Works.

Irresistible Apple Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Irresistible Apple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Irresistible Apple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Irresistible Apple marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Irresistible Apple marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Ice Touch Woman Acqua di Biella Janca Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Mexx Mexx XX Nice Gin Tonic Gin Tonic Woman Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Biotherm Eau d'Energie Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Acqua di Stresa Fiori di Stresa Rimmel London Glam Arno Sorel Sham'n Fashion Royal Apothic Venetian Grove