Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hello Sunshine Bath and Body Works dla kobiet

Hello Sunshine Bath and Body Works dla kobiet

Hello Sunshine Bath and Body Works dla kobiet Zdjęcia Hello Sunshine Bath and Body Works dla kobiet Zdjęcia

Hello Sunshine marki Bath and Body Works to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Hello Sunshine został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są jabłko, tangeryna i gruszka; nutami serca są różowa piwonia, kwiat brzoskwini, jaśmin i czerwona porzeczka; nutami bazy są piżmo, cedr i mech.

Jabłko Tangeryna Gruszka

Różowa piwonia Kwiat brzoskwini Jaśmin Czerwona porzeczka

Piżmo Cedr Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hello Sunshine by Bath and Body Works.

Hello Sunshine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Hello Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Hello Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hello Sunshine marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hello Sunshine marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix C`est La Fete Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Lancome Tropiques Morgan Love de Toi Keiko Mecheri Passiflora Lollia Inspire Alain Delon Samourai Pinkberry Guerlain Insolence Blooming Lush So White Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Paco Rabanne Lady Million Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk