Marki » B » kwiatowe « Grupy

Gardenia Bath and Body Works dla kobiet

Gardenia Bath and Body Works dla kobiet

tuberozowy

Gardenia marki Bath and Body Works to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin, brzoskwinia i różowy grejpfrut; nutami serca są tuberoza, gardenia, frezja, wanilia i heliotrop; nutami bazy są kokos, piżmo i drzewo sandałowe.

Jaśmin Brzoskwinia Różowy grejpfrut

Tuberoza Gardenia Frezja Wanilia Heliotrop

Kokos Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia by Bath and Body Works.

Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W The Body Shop Velique Benetton Benetton Pure Sport Women Yves Rocher Vie Privée 2007 L`Erbolario Lavanda Yves Rocher Orchidee Ormonde Jayne Tiare Profumum Roma Tuberosa Jovan Island Gardenia InStyle Sex in The City Kiss Yves Rocher Vie Privée Joya Shades of Dusk Starleaf