Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

French Lavender & Honey Bath and Body Works dla kobiet

French Lavender & Honey Bath and Body Works dla kobiet

miodowy
ozonowy

French Lavender & Honey marki Bath and Body Works to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, French Lavender & Honey został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mandarynka, melon, jeżyna i liść fiołka; nutami serca są lawenda, jaśmin, konwalia i nektarynka; nutami bazy są miód, dąb i piżmo.

Mandarynka Melon Jeżyna Liść fiołka

Lawenda Jaśmin Konwalia Nektarynka

Miód Dąb Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about French Lavender & Honey by Bath and Body Works.

French Lavender & Honey Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works French Lavender & Honey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works French Lavender & Honey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum French Lavender & Honey marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu French Lavender & Honey marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali RubyLips Annick Goutal Petite Cherie Mexx Mexx XX Wild Benetton Energy Woman Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Fragonard Ile d`Amour Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 Thymes Coco Monoi Ulric de Varens Mini Varens 29 Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne Jeanne Arthes Boum Mango