Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Forever Sunshine Bath and Body Works dla kobiet

Forever Sunshine Bath and Body Works dla kobiet

Miałem: 1

Forever Sunshine marki Bath and Body Works to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są mandarynka, tangeryna, morela i czerwone jagody; nutami serca są gardenia, frezja i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Mandarynka Tangeryna Morela Czerwone jagody

Gardenia Frezja Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Sunshine by Bath and Body Works.

Forever Sunshine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Forever Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Forever Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Sunshine marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Sunshine marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Boadicea the Victorious Intense Koto Parfums Hello Kitty Woman Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Gale Hayman Delicious Cotton Candy Ulric de Varens Mini Purple Corine de Farme Witch Corn Angel Schlesser Ambre Frais Femme Gres Caline Night Giorgio Valenti One O One Experience Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom