Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Enchanted Orchid Bath and Body Works dla kobiet

Enchanted Orchid Bath and Body Works dla kobiet

wodny

Enchanted Orchid marki Bath and Body Works to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Enchanted Orchid został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, jabłko i lilia wodna; nutami serca są irys, gardenia, fiołek i orchidea; nutami bazy są kwiat wanilii, ambra, piżmo i heliotrop.

Różowy grejpfrut Jabłko Lilia wodna

Irys Gardenia Fiołek Orchidea

Kwiat wanilii Ambra Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enchanted Orchid by Bath and Body Works.

Enchanted Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Enchanted Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Enchanted Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enchanted Orchid marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enchanted Orchid marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Al-Rehab Tahani Kenzo Kashaya Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Annick Goutal Songes Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Delle Grazie Paris Rouge Shiseido Memoire Frederic Malle Portrait of a Lady Tom Tailor Liquid Woman Oriflame Midnight Pearl