Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Dark Amber Bath and Body Works dla mężczyzn

Dark Amber Bath and Body Works dla mężczyzn

Dark Amber Bath and Body Works dla mężczyzn Zdjęcia

Dark Amber marki Bath and Body Works to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Dark Amber został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, jabłko i ambra.

Bergamotka Jabłko Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Amber by Bath and Body Works.

Dark Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Dark Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Dark Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Amber marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Amber marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Soul Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Victoria`s Secret Rapture Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Elizabeth Arden Spiced Green Tea Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl Atelier Flou Katana Pacifica Mexican Cocoa Tesori d`Oriente Aegyptus Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition DSH Perfumes December