Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

ziołowy
gorzki
lekko korzenny
Chai Anise Bath and Body Works dla kobiet Zdjęcia

Chai Anise marki Bath and Body Works to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, dzięgiel i kardamon.

Przyprawy Dzięgiel Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chai Anise by Bath and Body Works.

Chai Anise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Chai Anise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Chai Anise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chai Anise marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chai Anise marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Police B-Cool Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale 50 Cent Power by 50 Cent Azzaro Pure Cedrat The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Demeter Fragrance Egg Nog Kiss Cosmetics Kiss Her N10Z Intense Masculinity by Intense Arno Sorel Shaman Extreme Keiko Mecheri Paname Intelligent Nutrients Attune