Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Basile Young Uomo Basile dla mężczyzn

Basile Young Uomo Basile dla mężczyzn

Basile Young Uomo marki Basile to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są anyż, kardamon, cedr virginia i pieprz; nutami bazy są kumaryna, paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Rozmaryn Bergamotka Cytryna Amalfi

Anyż Kardamon Cedr Virginia Pieprz

Kumaryna Paczula Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Basile Young Uomo by Basile.

Basile Young Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Basile Basile Young Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Basile Basile Young Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Basile Young Uomo marki Basile. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Basile Young Uomo marki Basile reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Bottled Creed Original Vetiver Van Cleef & Arpels Zanzibar Al-Rehab Abeer Al Sharq Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Ayala Moriel Immortelle L`Amour Esprit Dynamic Life for Him The American Line Marines - Devil Dog Lisa Hoffman Japanese Agarwood I Profumi di Firenze Terra di Siena Smell Bent Lucy Fur Chopard Noble Vetiver