Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Basile Young Uomo Basile dla mężczyzn

Basile Young Uomo Basile dla mężczyzn

Basile Young Uomo marki Basile to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są anyż, kardamon, cedr virginia i pieprz; nutami bazy są kumaryna, paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Rozmaryn Bergamotka Cytryna Amalfi

Anyż Kardamon Cedr Virginia Pieprz

Kumaryna Paczula Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Basile Young Uomo by Basile.

Basile Young Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Basile Basile Young Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Basile Basile Young Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Basile Young Uomo marki Basile. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Basile Young Uomo marki Basile reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Bvlgari BLV Pour Homme Molton Brown Black Pepper Van Cleef & Arpels Zanzibar Annick Goutal Vetiver Esteban Tonka S.T. Dupont Passenger for Men Olivier Durbano Black Tourmaline Ted Baker Endurance Frank Los Angeles Frank No.2 Guerlain Chamade Pour Homme Antonio Miro Siesta