Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Basile Style Homme Basile dla mężczyzn

Basile Style Homme Basile dla mężczyzn

ziołowy
Basile Style Homme Basile dla mężczyzn Zdjęcia

Basile Style Homme marki Basile to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Basile Style Homme został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są dzięgiel i bergamotka; nutami serca są jaśmin i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria i drzewo gwajakowe.

Dzięgiel Bergamotka

Jaśmin Szałwia muszkatołowa

Wetyweria Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Basile Style Homme by Basile.

Basile Style Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Basile Basile Style Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Basile Basile Style Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Basile Style Homme marki Basile. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Basile Style Homme marki Basile reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Donna Karan DKNY Be Delicious Men L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Campos de Ibiza Cedro Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Gant Gant Adventure Etro Pegaso Fred Hayman Touch Sport Nez a Nez Figues et Garçons O Boticario Vetiver Brasil Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Tous Tous Man Sport Trussardi L'Uomo